Okuliare značky Superdry

Okuliare značky Superdry

Okuliare značky Superdry

Značka Superdry je postavené na štýle, staňte sa štýlovými s okuliarmi Superdry. Japonské okuliare značky Superdry je známa svojim zameraním na kvalitu a dôrazom na detail. To sa vzťahuje aj na ich okuliare, ktoré vyrábajú z odolných materiálov a podliehajú prísnym opatreniam kontroly kvality. Pevná konštrukcia zaisťuje, že vám okuliare Superdry vydržia dlho a aj napriek častému pravidelnému používaniu si dlhodobo zachovajú svoj perfektný vzhľad.

 

 

Slnečné okuliare Superdry

Ďalšie exkluzívne značky v našej ponuke

CADILLAC

Cadillac má povesť vynikajúceho inovátora v oblasti automobilového priemyslu. Jedným z výrazných príkladov je „Cadillac V-16,“ hoci bol uvedený na trh už v roku 1930. Tento luxusný automobil bol výnimočný tým, že bol poháňaný 16-valcovým motorom, čo bol v tej dobe neobvyklý a vysoko pokrokový krok. Model Cadillac V-16 sa stal symbolom technologického pokroku a luxusu, pretože značka Cadillac vyniká nielen v dizajne, ale aj v inováciách.

Ines DE LA FRESSANGE

Ďalšou exkluzívnou značkou, ktorú v očnej optike ponúkame je značka Ines DE LA FRESSANGE.  Ines de la Fressange, francúzska ikona módy a kráľovná elegancie, nezostáva však len pri oblečení. Svoj nezameniteľný štýl, vkus a eleganciu prenáša aj do sveta dioptrických a slnečných okuliarov, ktoré nesú jej meno.


Alebo čo by ste povedali na okuliare s hmotnosťou pierka? To presne sú nemecké okuliare značky Flair.

Verte, že ak si raz kúpite okuliare značky FLAIR, iné už nikdy nebudete chcieť