Slnečné okuliare Superdry

Slnečné okuliare Superdry

Slnečné okuliare Superdry v iOPTIKE

Značka Superdry je postavené na štýle, staňte sa štýlovými s okuliarmi Superdry. Japonské okuliare značky Superdry je známa svojim zameraním na kvalitu a dôrazom na detail. To sa vzťahuje aj na ich okuliare, ktoré vyrábajú z odolných materiálov a podliehajú prísnym opatreniam kontroly kvality. Pevná konštrukcia zaisťuje, že vám okuliare Superdry vydržia dlho a aj napriek častému pravidelnému používaniu si dlhodobo zachovajú svoj perfektný vzhľad.

Takéto slnečné okuliare Superdry máme v očnej optike

Dioptrické okuliare Superdry

VEDELI STE ?

O značke Superdry

Oslavuje jedinečný a nezávislý štýl prostredníctvom značiek: Original & Vintage, Studios, CODE, Superdry X a Performance Sport. Superdry vždy inšpiruje duch dobrodružstva a výroba prémiových produktov trvalo udržateľným spôsobom.

Originál & Vintage
Duša značky

Náš príbeh je založený na láske k pôvodu a úcte k výrobcovi. Original & Vintage sa vracajú k našim koreňom: obchody v Londýne, historický štýl Ameriky, avšak aj neustála pozornosť venovaná detailom a remeselnému spracovaniu. Uvoľnený, jedinečný, ikonický, to je naozaj domov našej značky.

Štúdiá
Vyvýšený kapsulový šatník

Vzhľad Studios je nenáročný a ambiciózny, definovaný klasickými siluetami, dokonalými strihmi a vyvýšenými tkaninami. Moderný šatník predovšetkým určený pre uvedomelého spotrebiteľa, Studios takto ďalej pokračuje v trendoch a rešpektuje planétu vo vylepšených výrobkoch. Jednoducho sofistikovaný štýl.

KÓD
Klasický športový a pouličný dizajn

CODE prináša moderný štýl s výrazným grafickým jazykom, originálnym dizajnom a prvotriednym strihom a povrchovou úpravou. Klasické športové logá so súčasným strihom, ale aj autentické farebné prevedenie, ťažká váha a obsedantný dôraz na detail znamená podpis značky.

Výkonnostný šport
Silný štýl, silný výkon

Performance Sport, navrhnutý na optimalizáciu každého tréningu, spája technické štandardy s výnimočným štýlom. Inovácia je jadrom značky s high-tech výrobkami, ktoré sú ľahké, odvádzajú vlhkosť, sú priedušné a bezšvové. Vždy poskytuje vysoký výkon, štýl a pohodlie.

SUPERDRY X
Rodovo neutrálne pouličné oblečenie

Superdry X je energia, kreativita, čo znamená inkubátor pre novú vizuálnu identitu, inšpirovanú komunitou, kultúrou a spoluprácou. Statement dizajn, vytlačené látky, výrazná grafika, nečakané potlače, zaručené štýly. Neustále sa vyvíjajúci. Vždy experimentujúci. Vždy prekvapujúci.

Však je to zaujímavé 

Zdroj: https://www.superdry.com/about-us