Slnečné okuliare Superdry

Superdry slnečné okuliareZnačka Superdry je postavená na štýle, staňte sa štýlovými so slnečnými okuliarmi Superdry.

Superdry je známa svojim zameraním na kvalitu a dôrazom na detail. To sa vzťahuje aj na Superdry slnečné okuliare, ktoré sa zvyčajne vyrábajú z odolných materiálov a podliehajú prísnym opatreniam kontroly kvality.

Pevná konštrukcia okuliarov zabezpečuje, že okuliare Superdry vydržia pravidelné denné používanie a zachovajú si svoj vzhľad dlhodobo. V ponuke máme i dioptrické okuliare Superdry, tie nájdete tu. 

Značka Superdry bola založená v roku 2003 po výlete do Tokia, kde zakladateľov inšpirovala k spojeniu japonskej grafiky, vintage Ameriky a kvalitného britského krajčírstva.

 

O značke Superdry

Keď James Holder a Julian Dunkerton začali spolupracovať v roku 2003 vo svojom rodnom britskom meste Cheltenham, netušili, že značka, ktorú vytvoria, bude mať celosvetový úspech. Takmer o dve desaťročia neskôr sa Superdry stala známa nielen vo Veľkej Británii, ale i v celom svete.

  VEDELI STE ?

1. Jeden zo zakladateľov založil značku Bench

James Holder, spoluzakladateľ Superdry, založil najprv značku Bench, známu značku skate street a sk8. Značka zobrazovala jeho lásku ku grafike a typografii, ktorú následne priniesol aj do značky Superdry.

2. Japonsko bolo pre Superdry inšpiráciou 

James a Julian zdieľali vášeň pre vysokokvalitnú módu a dizajn, avšak značka Superdry sa zrodila až vtedy, keď sa dvojica vydala na výlet do Japonska. Návšteva hlavného mesta Tokia ich natoľko inšpirovala, že sa rozhodli spojiť svoje spoločné záujmy do značky oblečenia.

3. Značka začala len ​​s 5 tričkami

Keď bola značka Superdry prvýkrát uvedená na trh, v jej kolekcii bolo iba päť tričiek. Odvtedy neustále rastie, dnes Superdry ponúka pravidelné sezónne kolekcie, ktoré obsahujú viac ako päťsto charakteristických log a tisíce rôznych položiek.

4. Superdry nosia aj celebrity

Pôvodná kolekcia 5 tričiek obsahovala tričko Osaka 6, ktoré mala prvýkrát oblečená britská futbalová legenda David Beckham. Futbalista bol prvým z mnohých hviezd, ktoré nosili produkty značky vrátane Kate Winslet, Pixie Lott a Leonarda di Capria.

5. Vo svete existuje viac ako 500 predajní Superdry

Napriek svojim sSuperdry slnečné okuliare sa predávajú i v kamenných predajniachkromným začiatkom v Cheltenhame sa dnes Superdry môže pochváliť viac ako päťsto značkovými obchodmi po celom svete vo viac ako 60 rôznych krajinách.

6. Značka spolupracovala s filmovou hviezdou Idrisom Elbom

Superdry je známa po celom svete pre svoje bohaté kolekcie dámskeho a pánskeho oblečenia. Svoj sortiment neustále rozširuje o produktové rady vrátane Superdry Sport a Superdry Snow. Jedným z jeho najviac propagovaných radov bola spolupráca Idris Elba + Superdry z roku 2015.

7. Japonské znaky na produktoch sú automatické preklady

Hoci Superdry používa na svojich odevných výrobkoch japonské písmená, nesnaží sa, aby bol text presný. Preklady sa vykonávajú pomocou automatických prekladateľských programov, ako je Babelfish. V preklade texty vyjadrujú správy ako „členský certifikát“ a „spoločnosť na slnečné okuliare“.

8. Superdry nerobí reklamu v televízii

Dokonca aj keď bola značka Superdry prvýkrát vytvorená, nikdy nebola inzerovaná v televízii. Marketingový riaditeľ spoločnosti povedal, že namiesto toho sa zameriava na to, aby „produkt bol pre tých správnych ľudí“.

Superdry názov vznikol z názvov potravín