Serge Blanco dioptrické a slnečné okuliare

Dioptrické okuliare značky Serge Blanco

Dioptrické a slnečné okuliare Serge Blanco sú zamerané na asertívnych mužov a dospievajúcich mládencov, ktorým záleží na svojom vzhľade. Starostlivo spracovaný dizajn rámov odhaľuje robustné, obdĺžnikové alebo štvorcové tvary. Modely sa zameriavajú na francúzsku eleganciu, dostupné v palete pestrých, no decentných farieb. Jemná rovnováha medzi odvážnosťou a ležérnym distingvovaným štýlom to presne predstavujú okuliare Serge Blanco.

Serge Blanco je odevnou značkou, ktorá ponúka i okuliareŠport ako inšpirácia

Profesionálny hráč rugby v 80. rokoch Serge Blanco vymenil oválnu loptu za podnikanie. Bývalý šampión však nezabúda na svoju vášeň a inšpiráciu nachádza v športe. Dnes okrem svojich mestských textilných kolekcií odevov ponúka aj moderné okuliare, ktoré čerpajú inšpiráciu v športe.

Dioptrické a slnečné pánske okuliare Serge Blanco

Okuliare Serge Blanco s púzdromSerge Blanco, považovaný za najlepšieho hráča rugby, akého kedy Francúzsko malo, je už dlhú dobu okamžite rozpoznateľným menom. Serge Blanco, ktorý sa preslávil ako neuveriteľný športovec sa zameral na módu, aby obliekal tých najštýlovejších mužov z celého sveta. Okuliare Serge Blanco jednoducho musíte mať.

VEDELI STE ?

Kto je Serge Blanco?

Serge Blanco - svetoznámy rugbistaSerge Blanco začal svoju kariéru v roku 1974 v Biarritz Olympique. Športovec zostal verný jednému klubu počas celej svojej kariéry. Od 80. rokov bol jednohlasne považovaný za najlepšieho krajného obrancu nielen vo Francúzsku, ale aj na svete. Samozrejme, v rugby . S modrým dresom vyhral najmenej šesť turnajov piatich krajín vrátane dvoch Grand Slamov (v rokoch 1981 a 1987). V roku 1987 sa uskutočnil prvý ročník Svetového pohára rugby, ktorý sa konal na Novom Zélande. Serge Blanco na vrchole svojej kariéry  zažiaril svojím talentom a majstrovským štýlom zaujal v semifinále proti Austrálii, kde víťazne skóroval. Serge Blanco získal prezývku „Pelé of rugby“.

Zdroj článku: https://youtu.be/tgJSer6au-g https://www.sergeblanco.com/#ae104

O značkách okuliarov v očnej optike iOPTIKA