Detské okuliare NANO Vista

Nezničiteľné detské okuliare NANO VISTA, jednoducho okuliare navrhnuté tak, aby vydržali čokoľvek, čomu ich deti vystavia.

Detské okuliare NANO VISTA

Pružné detské okuliare Nano Vista vhodné pre každodennú detskú činnosť sú vyrobené z vysoko odolného a pružného materiálu „SILIFLEX“.
Ak majú detské okuliare správne korigovať zrak dieťatka a riešiť očné vady, MUSIA predovšetkým dobre sedieť. Detské okuliare nesmú byť zbytočne veľké ani malé. Dbajte o to, aby okuliare rástli s dieťatkom tj. treba mu zabezpečiť vždy okuliare správnej veľkosti.

Detské okuliare NANO s gumičkou a polarizačným klipomV prípade potreby možno použiť silikónovú gumičku alebo stoper za uši, čo zabezpečí ich bezpečné držanie na nošteku.

Pre najmenšie detičky sa vyrábajú okuliare, ktoré majú namiesto stráničiek elastický pás.


Pružné detské okuliare využijú aktívne deti, ktoré radi športujú.
NanoVista je najpredávanejšia značka okuliarov pre deti  a dospievajúcich.
Všetky rámy NANO sa dajú prispôsobiť na každodenné použitie v školskej triede až po drsné ihrisko. Úpravy však radšej nechajte na odborníka z očnej optiky, doma by to nemuselo dobre dopadnúť.

Nezničiteľné a flexibilné dioptrické okuliare NANO sú určené aj pre dospievajúcich. Starostlivosť o zrak je veľmi dôležitá aj v teenagerskom veku, o to viac, keďže deti trávia celé dni pozeraním sa na obrazovky.
Obmedzenie času stráveného pred obrazovkou ?
Áno, je to ťažké, ale pravdou je, že príliš dlhý čas strávený pred televízorom, počítačom alebo mobilným telefónom môže mať negatívny vplyv na zrak detí. Snažte sa tento čas obmedziť.

Nezabúdajte, že pri čítaní a písaní by malo mať dieťa dostatočné osvetlenie, aby sa zrak nezaťažoval.

V ponuke máme aj NANO okuliare so slnečným polarizačným klipom.

Detské okuliare

Dieťa – prvé okuliare


NAVŠTÍVTE NÁS A VYSKÚŠAJTE ♥