CATERPILLAR (CAT) polarizačné slnečné okuliare

CATERPILLAR (CAT) polarizačné slnečné okuliare ponúkame aj v očnej optike iOPTIKA. Firma Caterpillar vyrába nielen ťažkú techniku, ale aj dioptrické a slnečné okuliare.

 

CATERPILLAR slnečné okuliare

Okuliare CAT sú ideálne aj pre aktívnych vodičov, v našej očnej optike ich vyhľadávajú predovšetkým TIRáci  Slnečné okuliare obsahujú polarizačný filter, ktorý zabraňuje oslneniu. Moderné odolné CAT slnečné okuliare poskytujú prvotriedny pocit, vyšší komfort a úžasný štýl. Slnečné okuliare sú 100% polarizačné.

  VEDELI STE ?

Caterpillar Inc. je americká spoločnosť, ktorej sídlo je v Deerfieldu v štáte Illinois. Firma bola založená v roku 1925 a zaoberá sa ťažkým strojárstvom, predovšetkým výrobou strojov pre priemysel. Stroje však v očnej optike nemáme, iba okuliare .

Viac sa dočítate na wikipédii.

V našej očnej optike iOPTIKA máme aj dioptrické okuliare značky CAT.

 

Cateripllar dioptrické okuliare s púzdrom

  VEDELI STE ?

Čo je to slnečný polarizačný klip na dioptrické okuliare ?

iOPTIKA očná optika - slnečný polarizačný klipSlnečný klip nazývaný aj slnečný predves môže mať rôzne zafarbené sklá. Žltá farba klipu napríklad rozjasňuje, milujú ju šoféri.  Samozrejme, klip zároveň poskytuje spoľahlivú UV ochranu. Slnečný klip sa jednoducho nacvakne na dioptrické okuliare a slniečko vám už nebude vadiť. Takéto klipy oceňujú napríklad šoféri, rybári, golfisti, korzujúci ľudia  keď potrebujú ostro vidieť s dioptriami a zároveň potrebujú eliminovať slnečné odlesky…Čítať viac

PREČO NÁS NAVŠTÍVIŤ? Pretože máme nielen slnečné okuliare 

iOPTIKA je očná optika v Prievidzi a v Partizánskom, ktorá zabezpečuje predovšetkým starostlivosť o Váš zrak.

O nás iOPTIKA očná optika

ZAVOLAJTE  ALEBO NÁS KONTAKTUJTE ONLINE

O značkách okuliarov v očnej optike iOPTIKA