Detské okuliare STAR WARS

Detské okuliare STAR WARS máme aj v očnej optike iOPTIKA, príďte sa pozrieť 

Fenomén STAR WARS™ neobišiel ani detské okuliare, ktoré sú medzi hlavne chlapcami veľmi populárne. Detské okuliare STAR WARS jednoducho musí mať každý malý jedi.

KOLEKCIA DETSKÝCH OKULIAROV STAR WARS

Detské okuliare z kolekcie STAR WARS™ nás prenesú do sveta ságy tým, že obsahujú slávne výrazy, charizmatické postavy a galaktickú výzdobu, ktorú poznáte zo série. Okuliarové rámy STAR WARS™, niekedy zdobené exkluzívnymi acetátovými plátmi, vynikajú kvalitou spracovania a originalitou detailov.

Jednoducho kolekcia detských okuliarov, ktorá je zábavná aj špičková, predovšetkým však špeciálne navrhnutá pre malých jediov!

  VEDELI STE ?

Ako sa zrodil fenomén STAR WARS?

Kedysi dávno, v ďalekej galaxii… dňa 25. mája 1977 americký režisér George Lucas natočil STAR WARS™ a tak navždy zmenil svet kinematografie. Úspech bol okamžitý. STAR WARS™ je mytologický príbeh o boji medzi dobrom a zlom, kde rytieri Jedi bojujú s impozantnými intergalaktickými tvormi pomocou „Sily“.

Niekoľko tipov, ako pomôcť dieťaťu s prvými okuliarmi

Eyeware for little girls.

Keď dieťa dostane svoje prvé okuliare, môže to byť zaujímavý a niekedy aj trochu nezvyčajný zážitok. Nezvyčajný a veľmi potrebný. Je dôležité pomôcť dieťatku  čo najlepšie sa s touto okuliarovou novinkou adaptovať, aby sa cítilo pohodlne.

Aké sú najčastejšie očné vady u malých detí?

Detské okuliare - aké sú najčastejšie choroby očí u detí?

Medzi najčastejšie očné vady u detí patria:

ŠKÚLENIE astigmatizmus  KRÁTKOZRAKOSŤ  ďalekozrakosť  TUPOZRAKOSŤ