Ines de la Fressange slnečné okuliare

Modelka Ines de la FressangeInes de la Fressange, francúzska ikona módy a kráľovná elegancie, nezostáva len pri oblečení. Svoj nezameniteľný štýl, vkus a eleganciu Ines  prenáša aj do sveta dioptrických a slnečných okuliarov, ktoré nesú jej vlastné meno.

A viete čo? V očnej optike iOPTIKA tieto krásne francúzske okuliare máme

  VEDELI STE ?

Met Gala

Ako už tradične, Met Gala sa koná každý rok prvý pondelok v máji v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku. Od červeného koberca až po módne novinky z výstav, to je Met Gala, ktorá sa tento rok uskutočnila 6. mája 2024 na tému Sleeping Beauties: Rewakening Fashion. Ide o módnu prehliadku svetoznámych značiek, modely predvádzajú celebrity. V múzeu sú vystavené predmety od anglického živôtika z alžbetínskej éry zo 17. storočia až po dizajnérske kúsky Connera Ivesa a Stelly McCartneyovej z 21. storočia.

Modelka Ines de la Fressange bola múzou Karla LagerfeldaMinulý rok (2023)  bol oslavou tvorby Karla Lagerfelda. Jednou z jeho múz bola modelka Ines de la Fressange.

Dioptrické a slnečné okuliare značky Ines de sa Fressange nájdete aj u nás v očnej optike iOPTIKA

  VEDELI STE ?

Vo vydavateľstve NOXI vyšla kniha od Ines de la Fressange „SO ŠARMOM PARÍŽANKY“

ines-de-la-fressange kniha Francúzska ikona elegancie v knihe radí, ako dosiahnuť štýl a krásu. Všetky tipy nazbierala počas niekoľkých desaťročí pôsobenia v módnom priemysle. Chcete sa obliekať ako Parížanka? Podľa tejto knihy si môžete zostaviť rovnaký šatník! Najdôležitejšie je, že na to stačí len sedem cenovo dostupných základných prvkov, ktoré skombinujete s príťažlivými doplnkami. V knihe sa dozviete, v ktorých obchodoch Parížanky nakupujú oblečenie, kozmetiku a dekoratívne doplnky.

Pozrite si adresy najobľúbenejších parížskych obchodov aj s telefónnymi číslami a internetovými adresami. Navštívite aj vybrané hotely, reštaurácie a ďalšie menej známe miesta v Paríži, ktoré jednoducho treba vidieť! Na knihe spolupracovala Sophie Gachetová, módna novinárka časopisu Elle.

Jednoducho módny Paríž ako na dlani

O značkách okuliarov v očnej optike iOPTIKA