Nemecké okuliare FLAIR s hmotnosťou peria

„FLAIR – MADE IN GERMANY“ je viac než len značka, ktorá zaručuje vynikajúcu kvalitu okuliarov. Značka FLAIR je najlepším spôsobom, ako dosiahnuť osobitosť, sofistikovanosť, kvalitu a funkčnosť, ktoré charakterizujú kvalitné okuliare vyrobené v Nemecku.

Začína to desaťročiami skúseností v oblasti dizajnu a vývoja. Pokračuje vo všetkých výrobných krokoch a zabezpečuje jedinečnú kvalitu.

Ak si raz kúpite okuliare značky FLAIR, iné už nebudete chcieť 

Je to tak, vieme to z vlastnej skúsenosti, máme ich v očnej optike takmer všetci.

V čom sú okuliare FLAIR výnimočné?

Rozdiel je v detailoch, ktoré robia z každých okuliarov FLAIR neporovnateľné majstrovské dielo. Firma Flair neponúka nekonečné množstvo modelov nových okuliarov, avšak každý model je výnimočný.

Keď sa na okuliare Flair pozeráte, jednoducho neviete či ide o okuliare alebo o šperk. A ako sa nosia? Presne ako pierko, neviete, že ich máte.

Okuliare Flair sú ručne vyrábané s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťou priamo v Nemecku. To je to, čo ich robí absolútne jedinečnými.

A čo je ešte zaujímavé? V Nemecku ich nosí väčšina zubárov, jednoducho je to prestíž.

FLAIR – UNIKÁTNE OD ROKU 1946. Našou víziou vždy bolo, aby boli okuliare krajšie, pohodlnejšie – jednoducho lepšie. Okuliare, ktoré si môžu zamilovať ľudia na celom svete. Na základe tejto ambície sme zohrali významnú úlohu pri premene okuliarov na vysokokvalitné doplnky a boli sme priekopníkmi v premene bezrámových okuliarov na dizajnový objekt, ktorý im pomáha získať slávu a uznanie po celom svete. Na základe tejto revolúcie na trhu s okuliarmi sa FLAIR stal synonymom okuliarov bez rámov.

Dokonalá kombinácia vášne, precíznosti a know-how. V našej manufaktúre vytvárame majstrovské diela, ktoré inšpirujú ľudí na celom svete. To, čo nás poháňa, je naša pozornosť až k detailom – od prvotného nápadu na dizajn až po posledný krok kontroly kvality. Stovky presne koordinovaných pracovných krokov sa spoja, aby vytvorili pár FLAIR. Aby sme to dosiahli, spoliehame sa na kombináciu starostlivého remeselného spracovania a najmodernejších výrobných procesov. Výsledkom sú majstrovské dizajnérske okuliare, symbióza krásy a ľahkosti, odolnosti a funkčnosti.

Katalóg FLAIR 2024

oku

Značky okuliarov v očnej optike iOPTIKA