Forbes dioptrické okuliare

Forbes pánske dioptrické okuliareForbes, dioptrické okuliare, to je značka tých, ktorí oceňujú štýl a požadujú najvyššiu kvalitu. Forbes je synonymom prestíže, elegancie a tradície. Je to možnosť, ktorú si vyberajú tí, ktorí sa usilujú o úspech a oceňujú prítomnosť. Dioptrické okuliare Forbes znamenajú elegantný  a rafinovaný dizajn, strohý a formálny štýl, ktorý sa prejavuje v presnosti a jednoduchosti čistých línií, harmónii pokojných farieb.

 

Vo Forbes nič neponechali na náhodu. Každý detail bol navrhnutý tak, aby evokoval klasickú eleganciu a dobrý vkus muža, ktorý ich nosí. Pevnosť a stabilita. Najdôležitejšie vlastnosti sa zhmotňujú vo veľkolepých dizajnoch, ktoré zobrazujú mestský, formálny a elegantný štýl, ktorý ukazuje, že nič lepšie nedefinuje eleganciu muža ako prestížne FORBES dioptrické okuliare.

  VEDELI STE ?

10 najbohatších ľudí sveta 2024 podľa FORBES

 

1. Bernard Arnault s rodinou

Majetok: 233 mld. dolárov

2. Elon Musk

Majetok: 195 mld. dolárov

3. Jeff Bezos

Majetok: 194 mld. dolárov

4. Mark Zuckerberg

Majetok: 177 mld. dolárov

5. Larry Ellison

Majetok: 141 mld. dolárov

6. Warren Buffett

Majetok: 133 mld. dolárov

7. Bill Gates

Majetok: 128 mld. dolárov

8. Steve Ballmer

Majetok: 121 mld. dolárov

9. Mukesh Ambani

Majetok: 116 mld. dolárov

10. Larry Pаge

Majetok: 114 mld. dolárov

Rebríčku miliardárov kraľuje Francúz Bernard Arnault, avšak najbohatším Američanom je Elon Musk a Áziu si podmanil miliardár z Indie Mukeš Ambani. Toto je desiatka najmajetnejších mužov a žien podľa amerického Forbesu.
Neuveriteľné je, že na našej planéte je viac miliardárov ako kedykoľvek predtým, spolu až 2 781 – teda o 141 viac ako vlani a o 26 viac ako v dosiaľ rekordnom roku 2021.
Napriek globálnym krízam, vojnám, politickým nepokojom aj dlhotrvajúcej inflácii stále bohatnú. To znamená, že až dvom tretinám členov rebríčka narástol oproti vlaňajšku majetok, iba jedna štvrtina schudobnela.

Majiteľ francúzskeho módneho impéria LVMH Bernard Arnault si v uplynulom roku titul najbohatšieho človeka na svete striedal s Muskom. Pohyby ich majetku pozorne sledoval v reálnom čase aktualizovaný rebríček Real-Time Billionaires. Majiteľ Tesly, SpaceX či siete X však opäť skončil druhý.

Prvú zmenu v rebríčku Najbohatších ľudí sveta 2024 oproti minulému roku nájdeme na štvrtej priečke – nachádza sa na nej so 177 miliardami dolárov zakladateľ Meta Platforms (predtým Facebook) Mark Zuckerberg. Umiestnenie na štvrtom mieste je pre neho poriadnym skokom v rebríčku – vlani (2023) ho Forbes umiestnil na 16. miesto. Navyše to znamená, že Zuckerbergov majetok sa medziročne rozrástol o viac ako 100 miliárd dolárov. 

Dioptrické okuliare FORBES v očnej optike iOPTIKANie ste uvedený v tomto rebríčku? Nevadí, predovšetkým je dôležité, že dobre VIDÍTE a môžete si takéto články prečítať

Alebo si okuliare Forbes zaobstarajte v očnej optike iOPTIKA a cíťte sa ako milionár.