Slnečný polarizačný klip na dioptrické okuliare

slnečný polarizačný klip na dioptrické okuliareČo rieši slnečný polarizačný klip na dioptrické okuliare? Ak nepotrebujete často slnečné okuliare, bežne používate dioptrické okuliare, tak slnečný polarizačný klip je ideálnou voľbou. Ďalšou možnosťou je kúpa dioptrických okuliarov priamo so slnečným klipom.

Prídavné polarizačné klipy na dioptrické okuliare sú naozaj skvelou inovatívnou vychytávkou. Okrem iného vám šetria peňaženku, keďže nemusíte kupovať slnečné okuliare.

Slnečný klip nazývaný aj slnečný predves môže mať rôzne zafarbené sklá. Žltá farba klipu napríklad rozjasňuje, milujú ju šoféri.  Samozrejme, klip zároveň poskytuje spoľahlivú UV ochranu.

Slnečný klip sa jednoducho nacvakne na dioptrické okuliare a slniečko vám už nebude vadiť.

Takéto klipy oceňujú napríklad šoféri, rybári, golfisti, korzujúci ľudia  keď potrebujú ostro vidieť s dioptriami a zároveň potrebujú eliminovať slnečné odlesky.

Pre šoférov sú vhodné špeciálne dioptrické okuliare.

Polarizácia odstraňuje odlesky od horizontálnych plôch, čo zvyšuje ostrosť a zrakovú pohodu. Polarizačný klip môžete použiť na kovové i plastové dioptrické okuliare.  Ku klipu patrí i púzdro, ktoré chráni klip pre poškriabaním a znečistením.

V očnej optike máme rôzne tvary, farby a veľkosti polarizačných klipov za výhodné ceny, príďte pozrieť.

Ak potrebujete nové dioptrické okuliare a zároveň potrebujete aj slnečný  klip, tak ideálnou voľbou je kúpa dioptrických okuliarov spolu so slnečným klipom. Takto krásne vyzerajú.

Slnečný polarizačný klip na dioptrické okuliare Dioptrické okuliare bez slnečného klipu

Slnečný klip je vhodný aj pre deti, nemusia nosiť druhé slnečné okuliare v taške.

Detské okuliare so slnečným klipomOkuliare so slnečným klipom

Okuliare so slnečným klipom