Dioptrický klip do lyžiarskych okuliarov

dioptrický klip do lyžiarskych okuliarov Radi lyžujete, ale nemáme istotu na svahu pretože horšie vidíte? Nevadí, máme riešenie.

Dioptrický klip

do lyžiarskych okuliarov Vás zbaví zbytočných obáv zo zrakovej nepohody. Konečne uvidíte čo je uvedené na informačnej tabuli a vyhnete sa čiernej zjazdovke  . Na svahu uvidíte všetko, vrátane zaujímavej atrakcie, snehových vločiek, ponuky bufetov, písmenkám na turnikete, …

Univerzálny dioptrický klip je vhodný do väčšiny modelov lyžiarskych a motokrosových okuliarov. 

Ako to funguje? Prídete do očnej optiky a my Vám vyrobíme individuálny dioptrický klip do lyžiarskych okuliarov na mieru s Vašimi dioptriami, tak aby ste mali komfort na svahu či na motorke.

Dioptrické okuliare na športA čo dioptrický klip do športových okuliarov?

Ak športujete a potrebujete dioptrické okuliare, riešením sú športové okuliare s dioptrickou vložkou. Je to jednoduché, dajte si v očnej optike vyrobiť športové okuliare s dioptrickou vložkou. Najdôležitejšie je to, aby Vám boli vyrobené na mieru.

dioptrický klip do lyžiarskych okuliarov

  VEDELI STE ?

Kde sa nachádzajú najstrmšie zjazdovky na svete?

1. Kandahar – Garmisch Partenkirchen, Nemecko

Táto zjazdovka, pomenovaná po Frederickovi Robertsovi, grófovi z Kandaharu, má dlhú históriu lyžiarskych pretekov. Úsek Free Fall má šialený sklon 92 %, ktorý aj tých najlepších lyžiarov na svete desí. Najvyšší rýchlostný rekord je 140 km/h (86 mph) so skokmi s pristátím dlhým 60 m.

2. Grand Couloir – Courchevel, Francúzsko

Grand Couloir Courchevel je ideálnou voľbou pre profesionálnych lyžiarov. Absolvovanie tohto dlhého, strmého a neupraveného zjazdu mimo zjazdovky si vyžaduje veľa prípravy.  Počiatočný pokles o 85 % a výškový rozdiel 340 metrov vám rozbúchajú srdce a budete rozmýšľať či lyžovať alebo sa radšej vrátit. Na túto legendárnu zjazdovku určite nezabudnete.

3. Streif – Kitzbühel, Rakúsko

Streif je skutočne extrémny svah. Lyžiari z celého sveta každoročne mieria do Kitzbühelu, aby si zmerali sily počas lyžiarského víkendu Hahnenkamm. Pretekári môžu dosiahnuť rýchlosť 120 – 130 km/h (75 – 80 mph) v smrteľnom zjazde so skokmi a strmými úsekmi. Niet divu, že tisíce fanúšikov z celého sveta mieria do Rakúska, aby sledovali preteky. Ak oblasť navštívite počas sezóny, niektoré úseky trate si môžete zlyžovať.

  VEDELI STE ?

Ako sa označuje obtiažnosť lyžiarskych zjazdoviek v Európe ?

dioptrický klip do lyžiarskych okuliarov