AKCIA – výpredaj – slnečné okuliare – zľava 30 %

Výpredaj slnečné okuliareAkcia – výpredaj – slnečné okuliare

Aktuálne prebieha v iOPTIKE akcia – výpredaj – slnečné okuliare so zľavou 30%.

Akcia platí do 31.3.2024 alebo do vypredania zásob. Máme veľa rôznych typov a značiek.

Neváhajte, príďte pozrieť, avšak mali by ste sa poponáhľať, míňajú sa.

 

Caterpillar (CAT) – slnečné okuliare

Caterpillar nie je len značkou ťažkej techniky, ale i štýlových slnečných okuliarov. V našej očnej optike nájdete jednak dioptrické, ale aj slnečné okuliare Caterpillar. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov, v našej očnej optike ich vyhľadávajú TIRáci.  Slnečné okuliare obsahujú polarizačný filter, ktorý zabraňuje oslneniu.

 

Superdry – slnečné okuliare

Značka Superdry je postavená na štýle, staňte sa štýlovými s okuliarmi Superdry. Značka Superdry je známa svojim zameraním na kvalitu a dôrazom na detail. To sa vzťahuje aj na okuliare, ktoré sa zvyčajne vyrábajú z odolných materiálov a podliehajú prísnym opatreniam kontroly kvality. Pevná konštrukcia zaisťuje, že okuliare Superdry vydržia pravidelné používanie a zachovajú si svoj vzhľad dlhodobo. Dioptrické okuliare Superdry nájdete tu. 

 

Lumiere – slnečné okuliare

Francúzska značka okuliarov Lumiere to je jednoducho nadčasový dizajn , elegancia, skvelý štýl. Je vizitkou elegantnej modernej ženy.

 

Ines de la Frassange – slnečné okuliare

Ines de la Fressange, francúzska ikona módy a kráľovná elegancie, nezostáva len pri oblečení. Svoj nezameniteľný štýl, vkus a eleganciu Ines  prenáša aj do sveta dioptrických a slnečných okuliarov, ktoré nesú jej vlastné meno.

Ines de la Fressange

Akcia – výpredaj – slnečné okuliare platí do 31.3.2024 alebo do vypredania zásob.